Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy naszym Pacjentom moc świątecznych życzeń - mnóstwo szczęśliwych chwil, pomyślności, wszelkiego spełnienia, wytrwałości i siły.
Dużo radości, optymizmu i spokoju, a także zdrowia i nieustannych powodów do uśmiechu zarówno w te Święta, jak i w calusieńkim nadchodzącym Nowym Roku 2021.

Prezes Zarządu Iwona Bednarek oraz Pracownicy
„Kleszczowskiej Przychodni Salus” Sp. z o.o.

Choinka

Dział Rehabilitacji Kleszczowskiej Przychodni Salus zachęca do zapoznania się z Ulotką Informacyjną dotyczącą samodzielnej rehabilitacji osób chorujących na COVID-19.
Informacje i wskazówki zawarte w ulotce zostały opublikowane i zatwierdzone przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) oraz są rekomendowane przez Krajową Izbę Fizjoterapii.

Broszura „Wsparcie w samodzielnej rehabilitacji po przebyciu choroby związanej z COVID-19” zawiera podstawowe ćwiczenia i porady dla osób dorosłych, u których doszło do pogorszenia stanu zdrowia na skutek COVID-19.
Informacje w niej zawarte mają wspomagać powrót do pełnej sprawności, a także zwracają uwagę na niepokojące i nawracające objawy.

LINK do broszury:
pdf Wsparcie w samodzielnej rehabilitacji po przebyciu choroby związanej z COVID-19 (2.77 MB)

Informujemy, że w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną na terenie Gminy Kleszczów oraz całego Województwa Łódzkiego, zmuszeni jesteśmy do wstrzymania zapisów do poradni specjalistycznych funkcjonujących na podstawie umowy zawartej z Gminą Kleszczów.

obrazek koronawirusCodziennie uzyskujemy informacje o stosowanych wobec personelu lekarskiego, współpracującego z Przychodnią, środkach w postaci kwarantanny lub izolacji; wyklucza to bezpieczną pracę Poradni.

Pacjenci, którzy mają już wyznaczone terminy porad zostaną indywidulanie poinformowani o tym, czy porada się odbędzie lub jej odwołaniu, drogą telefoniczną lub SMS-em.

W przypadku wyznaczenia nowego terminu przyjęć dla danego Lekarza w pierwszej kolejności powiadomimy pacjentów z odwołanego terminu.

Podejmowane działania mają na celu eliminację rozprzestrzeniania się wirusa COVID 19 i zapewnienia bezpieczeństwa naszym pacjentom oraz personelu medycznego.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Rejestracji Przychodni telefonicznie pod nr tel. 44 731 30 80; 44 731 30 15.

Za utrudnienia przepraszamy

Informujemy, że w zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na terenie Gminy Kleszczów (znaczna ilość osób zakażonych COVID-19 oraz osób przebywających w kwarantannie lub izolacji),

obrazek koronawirusPoradnia Rehabilitacyjna ogranicza planowe przyjmowanie pacjentów oraz wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych.

Pacjentów w stanach ostrych oraz po operacjach prosimy o kontakt pod numerem telefonu 575 405 875. W ww. przypadkach konsultacja oraz ewentualna fizjoterapia będzie rozpatrywana indywidualnie.

Pacjenci, którzy byli umówieni na zabiegi fizjoterapeutyczne, ale zostali odwołani, będą sukcesywnie umawiani w odpowiednim czasie, jeśli sytuacja epidemiologiczna ulegnie papowie.

Przepraszamy za utrudnienia

ZAKŁAD LECZNICZY
PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ
uczestniczy w Projekcie realizowanym przez
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia pn.:

"WSPARCIE PODMIOTÓW PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ WE WDRAŻANIA STANDARDÓW JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA OPIEKI"

w ramach Programu Operacyjnego
Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER)

współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Budżetu Państwa

Celem projektu jest poprawa jakości i bezpieczeństwa opieki w podmiotach leczniczych świadczących Podstawową Opiekę Zdrowotną

Dofinansowanie projektu ze środków UE: 8 092 017,78 zł

Akredytacja - wersja graficzna