Informujemy, że w zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na terenie Gminy Kleszczów (znaczna ilość osób zakażonych COVID-19 oraz osób przebywających w kwarantannie lub izolacji),

obrazek koronawirusPoradnia Rehabilitacyjna ogranicza planowe przyjmowanie pacjentów oraz wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych.

Pacjentów w stanach ostrych oraz po operacjach prosimy o kontakt pod numerem telefonu 575 405 875. W ww. przypadkach konsultacja oraz ewentualna fizjoterapia będzie rozpatrywana indywidualnie.

Pacjenci, którzy byli umówieni na zabiegi fizjoterapeutyczne, ale zostali odwołani, będą sukcesywnie umawiani w odpowiednim czasie, jeśli sytuacja epidemiologiczna ulegnie papowie.

Przepraszamy za utrudnienia

Informujemy, że w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną na terenie Gminy Kleszczów oraz całego Województwa Łódzkiego, zmuszeni jesteśmy do wstrzymania zapisów do poradni specjalistycznych funkcjonujących na podstawie umowy zawartej z Gminą Kleszczów.

obrazek koronawirusCodziennie uzyskujemy informacje o stosowanych wobec personelu lekarskiego, współpracującego z Przychodnią, środkach w postaci kwarantanny lub izolacji; wyklucza to bezpieczną pracę Poradni.

Pacjenci, którzy mają już wyznaczone terminy porad zostaną indywidulanie poinformowani o tym, czy porada się odbędzie lub jej odwołaniu, drogą telefoniczną lub SMS-em.

W przypadku wyznaczenia nowego terminu przyjęć dla danego Lekarza w pierwszej kolejności powiadomimy pacjentów z odwołanego terminu.

Podejmowane działania mają na celu eliminację rozprzestrzeniania się wirusa COVID 19 i zapewnienia bezpieczeństwa naszym pacjentom oraz personelu medycznego.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Rejestracji Przychodni telefonicznie pod nr tel. 44 731 30 80; 44 731 30 15.

Za utrudnienia przepraszamy

czepek

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej

Składamy serdeczne podziękowania
za rzetelną pracę, opiekę i szacunek
jakim w codziennej pracy
obdarzacie każdego Pacjenta.

Życzymy Wszystkim, aby mogli realizować swoje marzenia i cele życiowe,
aby ich codzienny i decydujący o ludzkim życiu wysiłek był doceniony,
a praca na rzecz ludzi chorych
budziła dumę i satysfakcję.

Zarząd Przychodni

róże

ZAKŁAD LECZNICZY
PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ
uczestniczy w Projekcie realizowanym przez
Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia pn.:

"WSPARCIE PODMIOTÓW PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ WE WDRAŻANIA STANDARDÓW JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA OPIEKI"

w ramach Programu Operacyjnego
Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER)

współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Budżetu Państwa

Celem projektu jest poprawa jakości i bezpieczeństwa opieki w podmiotach leczniczych świadczących Podstawową Opiekę Zdrowotną

Dofinansowanie projektu ze środków UE: 8 092 017,78 zł

Akredytacja - wersja graficzna

W związku z informacją uzyskają od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bełchatowie informujemy, iż istnieje możliwość wykonania konsultacji internistycznych i kardiologicznych oraz badań dodatkowych u osób zakażonych SARS-CoV-2 po uzyskaniu przez nich dwukrotnie ujemnych wyników badań w kierunku  SARS-CoV-2.

Świadczenia będą wykonywane w ramach kontraktu poradni specjalistycznej CM Boruta w Zgierzu, będącej w strukturach organizacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Biegańskiego w Łodzi z Narodowym Funduszem Zdrowia,  w okresie 2 tygodni od uzyskania drugiego ujemnego wyniku badania w kierunku SARS-CoV-2. Świadczenia są nieodpłatne.

Warunkiem uzyskania świadczenia jest przedłożenie skierowania wystawionego przez lekarza POZ.

Miejsce udzielania świadczeń:
Centrum Medyczne BORUTA sp. z o.o. w Zgierzu, ul. A. Struga 2/4, 95-100 Zgierz
Rejestracja: tel. 42 714 35 20, 42 715 45 20