Aktualności

Bieżące komunikaty * Aktualności z życia Przychodni * Informacje dotyczące COVID-19

Zdrowie zaczyna się od jedzenia!

„Kleszczowska Przychodnia Salus” sp. z o.o. w Kleszczowie informuje, iż od miesiąca października 2023r. wzbogaca swoje usługi komercyjne o usługi dietetyczne.

Właściwa dieta i zdrowy styl życia są kluczowe w profilaktyce i leczeniu groźnych chorób. Podczas konsultacji z dietetykiem specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące żywienia. Udzieli Ci indywidualnych porad, ułoży dietę, uwzględniając zapotrzebowania Twojego organizmu i preferencje pokarmowe.

W zakresie dietetyki współpracować z Przychodnią będzie Pani mgr Anna Zielińska, dietetyk z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Kilka słów od Pani Ani:

„Moja marka ANNMED Poradnia Dietetyczna Anna Zielińska liczy sobie ponad 8,5 roku, ale moja praca w zawodzie dietetyka to już 14 lat. W 2011 roku ukończyłam studia mgr na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku Dietetyka. Wszyscy, z którymi miałam przyjemność współpracować wiedzą o tym, że jestem typem obserwatora – również swoich dzieci jak i pacjentów i wiele wniosków przekazuję właśnie na tej podstawie - MAMA; KOBIETA; SPECJALISTA-DIETETYK. Opieranie wiedzy na suchej teorii studiów, książek czy poradników niestety często mija się z rzeczywistością i po 14 latach obecności w zawodzie doskonale to rozumiem. W pracy z Pacjentem indywidualnym cenię sobie kontakt „face to face” oraz indywidualne i interdyscyplinarne podejście do problemu”.

Cennik komercyjny:
Konsultacje i badanie (pierwsza wizyta) - 160,00 zł;
Konsultacja + ułożenie jadłospisu - 260,00 zł;
Wizyta kontrolna (bez jadłospisu) - 100,00 zł